Solid18 - klaar voor de start
Solid18 - klaar voor de start
Solid18 - klaar voor de doorstart
Solid 18 - locatie
Waar
Amsterdam Amsterdam Oost
Omschrijving
Te koop: 84 appartementen, 84 m2 -104 m2 € 215.000 - 275.000 Te huur: 5000 m2 bedrijfsruimte in units vanaf 100 m2 87 inpandige parkeerplaatsen € 95 p/m (incl. BTW)
Projectontwikkeling
Oplevering
juli 2010
Architect
Claus en Kaan architecten

SOLID18: klaar voor de start!

 

Kopen vrij op naam

Solid18 bestaat uit 84 koopappartementen van circa 83 tot 104 m2 voor prijzen van circa € 215.000, tot € 275.000 v.o.n. Je kunt daarnaast ook een parkeerplaats huren voor € 95,- p/m.

Ultieme kans voor starterende kopers

Voor Amsterdamse begrippen bij elkaar een werelddeal. De ultieme kans voor starters! Bovendien zijn de appartementen al opgeleverd en kun je er zo in. Je hoeft alleen nog maar een verhuiswagen te bestellen. Want als je klaar bent voor de start wil je niet meer wachten.

Wonen op IJburg

Solid18 staat midden in het levendige hart van IJburg, op Haveneiland-West. Een bijzonder gebouw met verschillende functies. In Solid18 is er naast riant en betaalbaar wonen ook ruimte voor werken, sport en ontspanning. Er heerst een stedelijk gevoel, maar dan wél met een park voor de deur en het IJ om de hoek. De appartementen in dit stoere blok zijn ruim, flexibel en betaalbaar. Laat je verrassen over hoe ruim en licht de appartementen zijn. Dat komt natuurlijk door die enorme raampartij met de kamerhoge vouwwanden naar de buitenruimte en omdat het plafond mooi hoog is. Of door de slimme indeling van de leefruimte, of de combinatie van alles. Je kunt kiezen voor wonen op de tweede, derde of vierde etage, waarbij je moet bedenken dat de appartementen op de vierde etage een extra hoge verdiepingshoogte hebben!

Geïnteresseerd?

>> Ga naar de website van Solid18

Link naar de website van Solid18