14-07-10

'De Wijkaanpak komt deze zomer naar u toe!'

Dit is de slogan waarmee het stadsdeel Zuidoost, De Key en de andere corporaties op verschillende plekken bewonersinitiatieven verzamelen. Bewoners kunnen hun ideeën presenteren om zelf een bijdrage te leveren aan de verbetering van de buurt. Voor deze bewonersinitiatieven is geld beschikbaar gesteld vanuit de wijkaanpak. De ideeën worden beoordeeld en moeten aan bepaalde criteria voldoen.

Kick-off
Zaterdag 19 juni was de kick-off: samen met de bewoners van de G-buurt werd er gepraat over de toekomst van de wijk. Op 23 juni was onze K-buurt aan de buurt. Aan het begin van de avond konden bewoners hun idee ter verbetering van hun buurt presenteren om de K-buurt te verbeteren. De populaire standup comedian Jeffrey Spalburg presenteerde het programma en probeerde de bewoners over te halen hun ideeën te delen met de zaal.

Bewonersideeën
En met resultaat: ruim 20 bewoners hebben hun idee aangedragen . Aansluitend werd er met z'n allen gezellig voetbal gekeken  (Ghana-Duitsland). Ook op 24 juni was de wijktour in de E-buurt met en gezellig buurtbarbecue, veel initiatieven en ideeën voor de buurt en aansluitend weer voetbal. Charlene Austin, participatiemakelaar wijkaanpak van het stadsdeel, gaat de komende weken samen met de bewoners kijken hoe ze hun ideeën kunnen uitvoeren.

Nieuwsberichten
Klikt u links op de laatste nieuwsberichten of op het nieuwsarchief om oudere berichten te zien.

Perszaken
Redacties en journalisten kunnen contact opnemen via het algemene telefoonnummer van Communicatie 020-6214 313